تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin
حوزه : اجتماعی
شماره : 2939
تاریخ : ۱۴ بهمن, ۱۳۹۸ :: ۱۱:۲۶
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان: رویکرد چهاردهمین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم و عترت ترویجی و فرهنگی است مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: رویکرد چهاردهمین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم و عترت استان کرمان ترویجی و فرهنگی بوده و برنامه‌های جانبی بسیار خوبی در این راستا در نظر گرفته شده است.

به گزارش کرمان1400؛نمایشگاه قرآن و عترت استان بعد از گذشت چهارده دوره، اکنون به مطالبه جامعه به‌ویژه گروه‌های فرهنگی و قرآنی استان تبدیل شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان ادامه داد: نمایشگاه قرآن و عترت مهمترین و بزرگترین رویداد فرهنگی و قرآنی با رویکرد تبلیغی و ترویجی است که تلاش بر جذب اقشار مختلف به این کتاب انسان‌ساز دارد.

وی فراهم‌کردن بستری جهت تعامل بیشتر فعالان قرآنی، استفاده و بهره‌برداری از ظرفیت‌های متعهد نهادها و موسسات و مجامع قرآنی برای ترویج فرهنگ قرآنی، آشنایی آحاد مردم در گروه‌های کودکان و نوجوان و جوانان، بستری مناسب و معنوی با محوریت قرآن در ایام‌الله دهه فجر را از دیگر اهداف نمایشگاه عنوان کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان ابراز داشت: چهاردهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان کرمان در ۵ هزار مترمربع فضا شامل ۱۱۰ غرفه دایر شده است.

وی اضافه کرد: ۵۰ غرفه فروش کتاب و نرم‌افزار و قلم‌های قرآنی از ناشران استان‌های تهران، قم، اصفهان کرمان، ۱۵ غرفه حجاب و عفاف، ۲۵ غرفه موسسات و نهادهای قرآنی، ۱۰ غرفه در بخش‌های مختلف هنری و غرفه‌های ویژه کودک و نوجوان در این نمایشگاه دایر است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان همچنین به اجرای طرح نذر قرآن کریم و جمع‌آوری قرآن‌های مستعمل و اهدای قرآن جدید به مناطق محروم استان در این نمایشگاه اشاره داشت.

لازم به ذکر است چهاردهمین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم و عترت استان کرمان از امروز چهاردهم بهمن ماه به مدت یک هفته صبح‌ها از ساعت 9 صبح تا 12:30 و عصرها از ساعت 15:30 تا 21 پذیرای علاقه‌مندان است.

انتهای پیام/

© 2020 تمام حقوق این سایت برای کرمان 1400 محفوظ می باشد.