تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin
حوزه : دسته‌بندی نشده
شماره : 3098
تاریخ : ۷ اسفند, ۱۳۹۸ :: ۲۱:۰۰
تشکیل کارگروه مقابله با محتکران مواد بهداشتی در کرمان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از تشکیل کارگروه مقابله با محتکران و اخلاگران نظام اقتصادی از طریق احتکار و عدم عرضه مواد بهداشتی در این استان خبر داد.

به گزارش کرمان۱۴۰۰؛ دادخدا سالاری اظهار داشت: از باب مدعی‌العمومی و در جهت مقابله با محتکران و اخلاگران در نظام اقتصادی از طریق احتکار و عدم عرضه مواد ضد عفونی کننده و تجهیزات ایمنی از قبیل ماسک و ...، کارگروهی در دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان تشکیل شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان ادامه داد: این کارگروه به‌صورت شبانه‌روزی از کلیه مراکز عرضه مواد بهداشتی، داروخانه‌ها و انبارها بازدید به‌عمل می‌آورند و با متخلفان و مجرمان از باب اخلال در نظام اقتصادی و عدم عرضه مایحتاج ضروری مردم برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

وی اظهار کرد: انبارها و داروخانه‌هایی که نسبت به احتکار لوازم بهداشتی اقدام کرده باشند پلمب و اقلام بهداشتی با دستور مقام قضائی در جهت رفع نیازها در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

سالاری گفت: عمده کمبود بازار واقعی نبوده و ناشی از اقدامات برخی مجرمین در جهت فعالیت‌های نامشروع اقتصادی و سوء استفاده از نیازهای مردم است و دستگاه قضائی از باب اخلال در نظام توزیع اقلام مورد نیاز مردم به این موضوع ورود پیدا کرده و پرونده‌ها خارج از نوبت رسیدگی می‌شود.

انتهای پیام/

© 2020 تمام حقوق این سایت برای کرمان 1400 محفوظ می باشد.